جستجوی موضوع تحقیق دانشجویی و دانش آموزی در کل سایت بروزفایل

راهنمای کسب درآمد با بازاریابی فایل

راهنمای کسب درآمد با بازاریابی فایل های دانلودی

برای بازاریابی فایل های موجود در فروشگاه و کسب درآمد، می توانید از کدهایی که در بخش " کسب درآمد با بازاریابی" در پنل کاربری قرار دارد استفاده کنید. در این بخش نحوه استفاده از این کدها را به مختصر شرح می دهیم .
 

1- لینک بازاریابی

در ابتدا معنی و نحوه استفاده از لینک را برایتان بازگو میکنیم :
 
"لینک به معنای زنجیر است و برای هدایت کردن کاربران از صفحه جاری به صفحه ای دیگر استفاده میشود. به این صورت که، متن مورد نظر خود را می نویسیم و کاری میکنیم که وقتی کاربران روی آن کلیک کردند به صفحه مورد نظر ما هدایت شوند .
 
 
لینک بازاریابی لینکی است که مختص شماست و بوسیله کد اختصاصی شما مشخص می شود. هروقت کسی روی آن کلیک کنید و بوسیله آن وارد سایت بروزفایل شود، مشخص می شود که این بازدیدکننده از طرف شما به سایت معرفی شده است. و بر همین اساس، اگر عضو شود، به عنوان زیرمجموعه شما قرار می گیرد و اگر خریدی انجام دهد، پورسانت خرید به شما می رسد .

زیرمجموعه چیست ؟
در صورتی که کسی بواسطه لینک بازاریابی شما (کلیک روی لینک یا بنرهای تبلیغاتی) وارد سایت شده و عضو شود، این فرد به عنوان زیرمجموعه شما در نظر گرفته خواهد شد .
 
کسب درآمد از طریق زیرمجموعه به این صورت است که :
1- در صورتی که زیرمجموعه شما فروش موفقی داشته باشد 2% از مبلغ کل فایل  به شما تعلق خواهد گرفت. برای مثال در صورتی که قیمت کل فایل 5000 تومان باشد، 100 تومان به حساب شما واریز خواهد شد.
2- در صورتی که زیرمجموعه شما بازاریابی موفقی داشته باشد، 1% از ملبغ کل فایل به حساب شما واریز خواهد شد. در مورد مثال بالا، 50 تومان به شما تعلق می گیرد .
 
در کمترین حالت ممکن ،  اگر شما 50 زیرمجموعه داشته باشید که هر کدام 2 فروش و 2 بازاریابی در روز داشته باشند و مبلغ هر فایل را متوسط 5000 تومان درنظر بگیریم، درآمد روزانه شما 15000 تومان و ماهانه 450 هزار تومان خواهد بود.
یعنی در کمترین حالت ممکن، شما با کمی تلاش می توانید در آمد خوبی درماه داشته باشید.

نحوه استفاده از لینک بازاریابی
در صفحه دریافت کدهای بازاریابی، در اولین قسمت، لینک بازاریابی شما قرار گرفته است. 
 
راهنمای استفاده از لینک
 
در قسمت اول لینک بازاریابی اختصاصی شما قرار گرفته و در قسمت دوم، کد html لینک بازاریابی شما قرار دارد. کد html برای استفاده در کدهای قالب وبلاگ یا سایت شما می باشد.
شما می توانید لینک بازاریابی را در یک متن(مثلا متن معرفی سایت) قرار دهید یا به عنوان لینک دوستان اضافه کنید.
 
1- استفاده در متن
برای ایجاد لینک در ادیتور متن سامانه های وبلاگدهی ای همچون بلگفا و میهن بلاگ، کافی است تا ابتدا متن مورد نظر خود را که قصد لینک کردن آنرا داریم انتخاب کنیم یا به عبارتی متن را سِلِکت کنیم و از منوی بالا ادیتور بر روی دکمه ای که شبیه یک کره زمین است و یک زنجیر روی آن درج شده کلیک کنیم(لینک بازاریابی فایل یا لینک چیست یا لینک چیست ). سپس آدرس صفحه ای را که قصد داریم کاربر با کلیک کردن روی لینک به آنجا هدایت شود را در قسمت "آدرس یا url" وارد می کنیم و در قسمت بعد هم نوع باز شدن پنجره جدید را انتخاب می کنیم؛ یعنی مشخص می کنیم صفحه مورد نظر ما، باکلیک بر روی لینک ساخته شده در یک پنجره جدید باز شود، و یا در همین پنجره جاری.
 
2- لینکستان یا لینک دوستان
در سیستم های وبلاگ دهی یا سیستم های مدیریت محتوا، معمولا این امکان وجود دارد که یک لینک را به بخشی از سایت به عنوان لینک دوستان اضافه نمود. 
برای مثال در سیستم میهن بلاگ این بخش با عنوان لینکستان معرفی شده است. در حالت کلی برای اضافه کردن لینک جدید به این بخش میتوان مراحل زیر را دنبال کرد.
در میهن بلاگ پس از مراجعه به بخش لینکستان روی افزودن لینک کلیک کنید
 
افزودن لینک بازاریابی
 
سپس اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید:
 
افزودن لینک بازاریابی فایل

در بلاگفا، قسمت اضافه کردن لینک، با عنوان "پیوندهای روزانه" یا "پیوندهای وبلاگ" مشخص شده است .

 

در بخش عنوان هر چیزی که تمایل دارید بنویسید. مثلا:
کسب درآمد با فروش فایل
کسب درآمد از اینترنت
فروشگاه فایل
بروزفایل
همکاری در فروش فایل
کسب درآمد با بازاریابی فایل
......
در بخش آدرس هم لینک بازاریابی خود را قرار دهید.
توضیحات هم میتواند هر متنی باشد. یکی از عناوین بالا.

2- لینک متنی فایل ها

دومین قسمت از صفحه "دریافت کدهای بازاریابی"، لینک متنی است. با استفاده از این کد، یک لیست از لینک فایل ها در سایت یا وبلاگ شما نمایش داده می شود که بازدید کننده میتواند روی آنها کلیک کنید و وارد سایت شود.
 
لینک متنی بازاریابی
 
برای استفاده از این کد، کافیست از قسمت 1 تنظیمات مدنظرتان را اعمال کنید.
در صورتی که در مورد کدرنگ ها اطلاعی ندارید، به صورت پیشفرض قرار دهید و روی ساخت کد کلیک کنید. سپس کد تولید شده در قسمت 3 را دریافت نمایید. نحوه استفاده از این کد در ادامه شرح داده می شود.
بهترین حالت استفاده از این کد، قرار دادن در کناره های سایت (از بخش کدهای جاوااسکریپت وبلاگ) است. برای مثال کد ایجاد شده مشابه تصویر زیر است:
 
کد لینک متنی
 

3- پست ثابت

کد پست ثابت، یک یا چند محصول را با شرح جزئیات بیشتری نمایش می دهد. این کد را میتوانید بصورت یک صفحه قرار دهید.
 
پست ثابت بازاریابی

بهترین حالت استفاده از این کد این است که یک(یا چند) صفحه جدید ایجاد کنید و با انواع مختلف تنظیمات، این کد را در بخش html صفحه قرار دهید  : 


4- بنرهای زیرمجموعه گیری

با قرار دادن بنرهای زیرمجموعه گیری در سایت یا وبلاگ خود، میتوانید علاوه بر جذب زیرمجموعه، پورسانت فروش به خریدارانی که با کلیک روی بنر شما وارید سایت می شود نیز دریافت نمایید.

از قسمت "کد html" میتوانید کد بنر همراه با لینک بازاریابی مخصوص خودتان را دریافت کنید. همچنین میتوانید لینک مستقیم بنر را از بخش "لینک بنر" دریافت کنید و همراه با لینک زیرمجموعه گیری خودتان که در بالای صفحه هست، استفاده کنید. یا میتوانید فایل بنر را روی کامپیوتر خود ذخیره کنید و در محل مورد نظر آپلود یا استفاده کنید.

برای قرار دادن بنرها در وبلاگ هایی که امکان درج تبلیغات ندارند، باید قالب را ویرایش کنید و کد html بنر را در قسمت مناسبی از بنر قرار دهید. در صورتی که در مورد ویرایش قالب اطلاعاتی ندارید، یکی از کارهایی که می توانید انجام دهید این است:

یک صفحه جدید ایجاد کنید، در مورد بروزفایل مطلبی بنویسید و بنرها را در آن صفحه قرار دهید.

5- لیست کدهای فایل ها

-- بزودی


نحوه استفاده از کدهای جاوااسکریپت در وبلاگ یا سایت

کدهایی که در این قسمت دریافت می نمایید، کدهای جاوا اسکریپت هستند. این کدها را میتوان به 2 صورت استفاده کرد:
 
1- قرار دادن در قسمت کدهای جاوااسکریپت وبلاگ(یا کدهای اختصاصی کاربر)
در میهن بلاگ، از منوی تنظیمات روی تنظیمات وبلاگ کلیک کنید و در قسمت "کد جاوا اسکریپت"، کد مورد نظر را پیست(Paste) کنید.
 
قرار دادن کد جاوا اسکریپت در میهن بلاگ
 
در پرشین بلاگ، از منوی مدیریت وبلاگ، بخش "ظاهر وبلاگ" و سپس "کدهای اختصاصی (جاوا)" را انتخاب کنید و کد را وارد نمایید.

persianblog javacod

با توجه به تنظیمات قالبی که برای وبلاگتان تنظیم شده است، این کدها در یک بخش از وبلاگ نمایش داده می شود.
 

 

2- قرار دادن کد در قسمت html صفحه یا قالب سایت یا وبلاگ
همچنین می توانید صفحه ای در سایت یا وبلاگ خود ایجاد کنید و این کد را در قست html آن صفحه قرار دهید.
برای سیستم میهن بلاگ در هنگام اضافه کردن صفحه، تیک "نمایش بصورت کد HTML" را بزنید تا کد html نمایش داده شود. سپس کد جاوااسکریپت دریافتی را در این قسمت پیست (Paste) کنید و ذخیره نمایید.
 

 برای سیستم پرشین بلاگ، در بالای ادیتور، دکمه html در persianblog را بزنید و در صفحه باز شده، کد اسکریپت یا html را پیست کنید. و بروز رسانی را بزنید.

همکاری در فروش فایل همکاری در فروش فایل

بروزفایل یک سامانه خرید و فروش فایل‌ های قابل دانلود است . این سایت به کاربران کمک می‌کند تا با فروش فایل‌های تولیدی یا مازاد خود ، کسب درآمد داشته باشند .

بازاریابی و کسب درآمد از طریق ارجاع کاربر از امکانات دیگر این سامانه است ، کاربرانی که دارای وب‌سایت یا وبلاگ پرمخاطبی هستند از طریق این بخش قادر به کسب درآمد خواهند بود . راهنمای همکاری و فروش

نماد اعتماد الکترونیک

نماد اعتماد الکترونیک بروزفایل logo-samandehi

فروشگاه ساز فایل رایگان

فروشگاه ساز فایل اینترنتی خود را به صورت رایگان راه اندازی کنید و کسب درآمد خود را آغاز کنید . با عضویت در سایت پنل کاربری با گزارش مالی شفاف را از فروشگاه ساز فایل بروزفایل دریافت کنید . توسط فروشگاه ساز رایگان فایل بروزفایل فایل های خود را بفروشید و بازاریابی کنید . راهنمای ساخت فروشگاه فایل رایگان

فروشگاه ساز رایگان فایل بروزفایل

فروشگاه ساز رایگان فایل بروزفایل مرجع خرید و فروش فایل های قابل دانلود مثل تحقیق ،مقاله ،جزوه ,کارورزی ,نمونه سوال ,آزمون استخدامی و ... می باشد .
فروشگاه فایل خود را همین امروز توسط فروشگاه ساز رایگان فایل بروزفایل ثبت و کسب درآمد خود را آغاز کنید .
در صورتی که نیاز به راهنمایی برای ساخت فروشگاه ساز رایگان دارید، صفحه راهنمای سایت را مطالعه فرمایید.

طراحی شده توسط گروه نرم افزاری بروزفایل
طراح قالب : KWFinder